E-Eğitim Bültenimizi indirmek için tıklayınız
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14567607_1587204478255285_6891560321687741333_o.jpg

Portale Nasıl Kaydolacağız?

Yeni eğitim portalimize hoşgeldiniz. Eğer yeni portalden bir şifre almadı iseniz öncelikle kendinizi sisteme kaydetmeniz gerekiyor. Bunun için "Üyelik Başvurusu" kısmını tıklayarak gerekli bilgileri doldurunuz. Kullanıcı bilgileriniz cep telefonunuza iletilecektir.

Size iletilen şifrenizi isterseniz "Şifre Değiştir" kısmından istediğiniz başka bir şifre ile değiştirebilirsiniz. Yeni şifreniz cep telefonunuza iletilecektir.

Eğitimlere Nasıl Başvuracağız?

Eğitimlerin detaylarını görebilmek için "Eğitim Takvimi" kısmına tıklayınız ve ay seçimi yaparak eğitimlere ulaşınız. Daha fazla bilgi öğrenmek istediğiniz bir eğitim olur ise "Detaylar" kısmını tıkladığınız zaman sayfanın alt tarafında iligli eğitimin detaylarının açıldığını göreceksiniz.

Eğitime başvurmak için "Katılım ve Başvuru" sekmesini tıklayın, katılım sözleşmemizi okuyunuz ve okuduğunuzu teyit ederek katılım talebi oluşturunuz. Talep oluşturduğunuz zaman sistemimizden size bir SMS iletilecek ve katılım detayları hakkında bilgi verecektir.

Eğitim Ödemelerini Nasıl Yapacağız?

Eğitim detaylarında ücret sekmesinde eğitimin ücret bilgileri bulunmaktadır. Eğer bir eğitim ücretli ise o eğitime katılımınız ancak eğitim ücretini, detaylarda belirtilen banka hesabına havale yaptığınız zaman onaylanacaktır.

Havale yaparken açıklama olarak sizlere sistemimizden SMS ile iletilen eğitim katılım kodunu, adınızı ve soyadınızı yazmanızı rica ederiz ki ödemelerinizi rahat ve hızlı bir şekilde onaylayabilelim.

İMMİB Eğitim  © 2010                                     Gizlilik Sözleşmesi